Náš príbeh a koncept

Každý z nás rieši minimálne raz vo svojom živote otázky týkajúce sa nehnuteľnosti. Či už si ju kupujeme, prenajímame, zveľaďujeme, staviame alebo ju chceme premeniť na úspešný obchod, reštauráciu, vždy potrebujeme istú dávku pomoci.

Obraciame sa zvyčajne na realitné kancelárie, dizajnérov, architektov, stavebné firmy a rôznych odborníkov. Potom zisťujeme, že potrebujeme mesiac – dva dovolenky, aby sme s týmito partnermi dokázali premeniť náš vysnívaný zámer v skutočnú a kvalitnú realitu.

Dali sme preto hlavy dohromady a vytvorili sme základ rodinnej firmy. Tento základ bol postavený na odbornosti, spoľahlivosti, načúvaniu a hlavne na starom, dobrom Baťovskom pravidle – Náš Zákazník, náš Pán!

Vždy pracujeme tvrdo. Len tak sme dokázali narásť. Mali sme prvých spokojných zákazníkov, prvé lekcie, z ktorých sme sa poučili a vzali si iba to najlepšie. Našu spoločnosť sme nazvali LEXTAV, aby odzrkadľovala to, čomu sa venujeme: Projekt – Stavba – Interiér. Dokázali sme nastaviť smerovanie a prevádzku firmy tak, že sme schopní zastrešiť komplexne projekčnú činnosť, interiérový dizajn, stavebné práce, dodávku nemeckých kuchýň Schüller a akéhokoľvek iného nábytku. Sme schopní pre Vás vyriešiť interiér, ale aj exteriér.

Naše hodnoty

DÔVERA

SPOĽAHLIVOSŤ

100% FÉROVOSŤ

SME TU PRE KLIENTA

HOVORÍME TO ČO ROBÍME

ROBÍME TO ČO HOVORÍME

Náš tím spolupracuje len s preverenými dodávateľmi, ktorí s nami zdieľajú naše hodnoty. Našou preferenciou je prinášať vám výrobky slovenských dodávateľov v čo najväčšej miere. Načúvame priamo vám, našim klientom. Od vás si berieme spätnú väzbu, aby sme sa neustále zdokonaľovali k vašim potrebám. Snažíme sa pracovať s najmodernejšími technológiami, materiálmi a postupmi aby sme vám domov priniesli pohodlie, spokojnosť a zdravé bývanie

Naša Misia

Sme tu pre všetkých ľudí a obchodných partnerov, ktorí potrebujú pomoc pri dodávke stavieb a rekonštrukcií, projektovaní nehnuteľností, interiérov, komplexnej dodávke nábytkov a správe nehnuteľností. Snažíme sa našim klientom prinášať výsledky v najvyššej kvalite vo všetkých službách, ktoré zabezpečujeme s ohľadom na funkčnosť, spoľahlivosť, dizajn a cenu.

Naša Vízia

Chceme sa stať najspoľahlivejším a vyhľadávaným partnerom v oblasti dodávky architektúry, stavebných prác a dodávky zariadenia interiérov priamo pre užívateľa.