Spoznajte

Náš príbeh

Každý z nás rieši minimálne raz vo svojom živote otázky týkajúce sa nehnuteľnosti. Kupujeme, prenajímame, zveľaďujeme, staviame alebo si ju chceme premeniť na úspešný obchod, reštauráciu, vždy potrebujeme istú dávku pomoci.

Interiéry, ktoré Vám prinášajú radosť

Interiérový dizajn má silu a schopnosť ovplyvniť to ako sa cítime. Každý z nás túži po domove kde nájde svoj pokoj, svoje miesto na hoby či prácu, miesto pre deti alebo len tak pre seba. Našou snahou je nájsť toto všetko, vždy keď otvoríte dvere svojho domu či bytu. Sme malá rodinná firma, ktorá výtvára svet pre minimalistov, či naopak maximalistov, počúvame ľudí, ktorí k nám prichádzajú a vytvárame im interiéry, ktoré im prinášajú radosť.

 

Aby všetko fungovalo, postavili sme firmu na tri piliere

Interiérový dizajn – Stavebné práce – Výroba a dodávka nábytkov na mieru. Nastavili sme smerovanie a prevádzku firmy tak, že sme schopní zastrešiť komplexne architektúru a interiérový dizajn, všetky stavebné práce, výrobu nábytkov na mieru, alebo dodávku kusového nábytku rôznych značiek, ktoré u nás zastrešujeme a realizáciu nemeckých kuchýň Schüller. Udržateľné a obnoviteľné zdroje sú pre nás dôležitou témou, preto sa snažíme aj nábytok do projektov vyberať hlavne z prírodných materiálov.

Naše hodnoty

  • dôvera
  • spoľahlivosť
  • hovoríme to čo robíme
  • robíme to čo hovoríme
  • sme tu pre klienta
  • 100% férovosť

Naša misia

Naša vízia

Sme tu pre všetkých ľudí a obchodných partnerov, ktorí potrebujú pomoc so stavebnými prácami, architektúrou, navrhovaním interiérov, dodávke interiérových materiálov, výrobou a dodávkou nábytkov. Snažíme sa našim klientom prinášať výsledky v najvyššej kvalite vo všetkých službách, ktoré zabezpečujeme s ohľadom na funkčnosť, spoľahlivosť, dizajn a cenu.

Chceme byť spoľahlivým a vyhľadávaným partnerom v oblasti architektúry, interiérového dizajnu, stavebných prác a dodávky zariadenia interiérov pre všetkých partnerov, ktorí sa na nás obrátia.