Portfólio – lextav.sk
 • Hľadáte partnera pre Váš projekt?

  Dohodnite si u nás termín a zrealizujeme ho s Vami

  Dohodnúť termín
 • Rozmýšľate intenzívne nad prerábkou?

  Dohodnite si u nás termín a pripravíme Vám možnosti na mieru.

  Dohodnúť termín
 • Potrebujete vyriešiť interiér na kľúč?

  Dohodnite si u nás termín a pripravíme Vám projekt na mieru

  Dohodnúť termín
 • Radi by ste zariadili Váš interiér?

  Zavolajte nám a dohodnite si termín

  Dohodnúť termín

Byť dobrý, to nám nestačí – náš cieľ je byť každý deň lepší. Pristupujeme preto ku každému interiéru s veľkým rešpektom a vážnosťou. Počúvame Vás, nášho klienta a snažíme sa zakomponovať a zladiť dohromady Vašu predstavu tak, aby sme vytvorili skvelý domov, pracovný priestor, alebo skvelý obchod. V galérii si môžete pre inšpiráciu pozrieť vybrané realizácie. V prípade záujmu vám radi pomôžeme s detailami. Dohodnite si termín na telefónnom čísle +421 908 556 160, alebo e-mailom na lextav@lextav.sk.

POSTUP PRÁCE:

 1. Dohodnite si termín stretnutia, kde s Vami prejdeme Vašu nehnuteľnosť, predstavu o materiáloch, farbách a pod. Budeme sa snažiť pochopiť, čo od nehnuteľnosti vyžadujete, aby slúžila ona Vám a nie naopak. (trvanie: 1-2 hodiny)
 2. Po tejto konzultácii pripravíme objednávku na Vami požadovaný rozsah prác (trvanie: 24h)
 3. Po potvrdení objednávky a uhradení zálohy vo výške 70% z ceny objednávky začneme na projekte pracovať (trvanie: od jedného týždňa do 4 týždňov podľa rozsahu projektu)
 4. Počas trvania projektu mávame od 1-3 konzultácií, kde si postupne odsúhlasíme napredovanie.
 5. Hotový projekt po ktorom môže začať fáza plánovania realizácie.

Samotná realizácia prebieha za účasti nášho projektového manažéra, ktorý má realizáciu na starosti. Jehou úlohou je byť “dáždnikom” celého diela.

Naša spoločnosť zastrešuje kompletnú stavebnú časť a zároveň interiér. Je to súbor komplexných a veľmi náročných činností na logistiku, preto je plánovanie pred samotným začiatkom prác nesmierne dôležité. Keďže sa riadime heslom “Diabol je v detaile”, plánovanie je pre nás alfou a omegou pred samotným spustením “zbíjačky”.

Ak sme Vás presvedčili, kontaktujte nás a dohodnite si termín stretnutia s našim architektom na čísle +421 908 556 160, alebo mailom na lextav@lextav.sk.