Cenník

BALÍK PREMIUM

39€ / za m2 s DPH

Po zakúpení tohto balíka sa s Vami stretneme a spolu s našimi architektmi si detailne prejdete Váš zámer. Nasledovať bude presné zameranie a elektronické vykreslenie sučasného stavu Vašej nehnuteľnosti. Po tomto kroku začneme pracovať na Vašom interiérovom návrhu. Najskôr vyriešime dispozíciu, po nej sa budeme venovať celkovému návrhu a usporiadaniu zariaďovacích predmetov, farbám, podlahám, dlažbám, osvetleniu a všetkým ostatným detailom, aby spolu všetko ladilo podľa Vášho zadania. Výstupom budú 3D vizualizácie návrhu miestností, ktoré boli v zadaní. Návrh bude obsahovať aj kompletnú technickú dokumentáciu a položkový rozpočet k dielu.

BALÍK MAX

59€ / za m2 s DPH

Tento balík obsahuje úplne všetko, čo balík PREMIUM, no výstupom sú fotorealistické vizualizácie Vášho interiéru. Máte možnosť vidieť interiér presne tak, ako bude vyzerať po jeho zrealizovaní. Všetky prvky v interiéri sa snažíme používať tak, aby boli dostupné na trhu, alebo sa dali vyrobiť v našej réžii.

SAMOSTATNÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA

22€ / za m2 s DPH

V prípade, ak potrebujete spracovať samostatnú technickú dokumentáciu pre Váš projekt. Tento balík je určený práve pre Vás. Spravidla sú v dokumentácii zahrnuté výkresy búracích prác, nových konštrukcií – murovaných, sádrokartónových, výkres nových rozvodov vody a kanalizácie, výkresy elektroinštalácie, kladačské plány pre dlažby, obklady a podlahy, výkresy nábytkov a pod.

NÁVRH KUCHYNE - jedna zostava

200€ / za ks s DPH

V prípade, že potrebujete návrh kuchynskej linky či už nemeckej značky SCHÜLLER, alebo úplne na mieru vyrobenej zostavy, tento balíček je vhodný práve pre Vás. Navrhneme Vám kuchynskú zostavu pre existujúci interiér. Výstupom bude niekoľko pohľadov, technická špecifikácia a cena kuchyne.

TVORÍME A REALIZUJEME INTERIÉRY PRE RADOSŤ

Sledujte nás na instagrame

@Lextav.sk