Radi stolujete v prírode, alebo si chcete len tak zrelaxovať vonku pri káve? Obdĺžnikové a štvorcové jedálne stoly, konferenčné stolíky, stoličky, barové stoličky, pohovky a kreslá vám zabezpečíme bez únavných návštev showroomov. Výber zo širokej škály produktov záhradného nábytku nájdete u nás na jednom mieste. Nemáte čas na návštevu nášho štúdia? Prídeme priamo k vám s výberom tých najkvalitnejších značiek záhradneho nábytku. V kľude domova Vám poradíme a spolu s Vami vyberieme ten najvhodnejší.

Minimalistický, čistý, moderný. Takým je modulový systém vyrobený z pevnej teakovej platformy, kde sú umiestnené čalúnené segmenty. U nás si môžete vybrať z nespočetných kombinácií. Či už potrebujete maličkú sofu na balkón v byte, alebo sedenie pre množstvo priateľov na vašej priestrannej terase. Ponúkame vám nekonečné možnosti relaxačného posedenia.

Varenie v prírode s vonkajšími kuchynskými zostavami posúva hranice v kvalite prípravy jedla do výšin. Prinášame vám absolútnu špičku na trhu záhradného nábytku v oblasti kulinárstva a gastronómie. Úložný priestor na vonkajší riad, grilovacie náradie, samotný tepan gril, prívod tečúcej vody a množstvo ďalších doplnkov máte priamo v záhrade a po ruke. Už nebudete musieť odbiehať a vynášať všetky potrebné veci z domu na terasu. U nás nájdete komplet výbavu.

Dizajnový, prírodný a ekologický nábytok z čadiča s úžasnými vlastnosťami. Je pevný, odoláva nepriaznivým poveternostným podmienkam a slnečnému žiareniu. Je to odolný materiál, ktorý zároveň pôsobí ako štít proti elektromagnetickému smogu a tým vás chráni pred týmto žiarením všade naokolo vás. Vyrába sa bez akýchkoľvek prímesí – je to jednozložkový materiál, z ktorého sú vyrobené vlákna podobné karbónovým.