V architektúre je obývacia izba, nazývaná aj obývacia miestnosť alebo miestnosť na oddych a socializáciu. Takáto miestnosť sa niekedy nazýva aj predná miestnosť, keď je blízko hlavného vchodu v prednej časti domu. Keďže ide z pohľadu funkcie o „výkladnú skriňu” domova, prinášame Vám možnosť zariadiť si tento priestor jedinčným nábytkom od popredných slovenských a zahraničných značiek. Ponúkame vám najnovšie trendy od svietidiel, cez moderné konferenčné stolíky až po komfortné gaučovky.

Vyššia trieda a iná európska šľachta v hradoch, alebo veľkých kaštieľoch večerala v stredoveku vo veľkej hale. Bola to veľká multifunkčná miestnosť, ktorá dokázala obsadiť väčšinu obyvateľov domu. Rodina sedela pri stole na vyvýšenom podloží, pričom zvyšok obyvateľstva sa usporiadal podľa hierarchie.

Dnes, je táto miestnosť nazývaná jedálňou. Slúži nielen pre formálne stretnutia návštev pri večeri, alebo obede, ale aj na tradičné večerné, či poobedné posedenia v kruhu rodiny. Má byť preto pohodlnou, útulnou a vyžarovať pokoj. My vám tieto atribúty splníme do bodky s nábytkom, ktorý vás očarí.

Detská izba by mala byť dokonalým miestom pre vaše deti, aby mohli snívať a rozvíjať sa. Inšpirovaná dobrodružstvom, láskou, pokojom a oddychom. Detská izba inšpirovaná filmom “Up!” je miestom, kde si deti dokážu predstaviť a prežiť život slávneho Phileasa Fogga z filmu “Cesta okolo sveta za 80 dní”.

Tento úžasný nábytok a mnoho iných inšpirácií vám dokážeme prispôsobiť pre dievčatá, alebo chlapcov. Keď vyrastú, takéto detské hniezdo sa dá premeniť na teenagerskú pohovku.

Čas a Emócia – niektoré produkty možno kúpiť za nízku cenu. Iné, ktoré sú krásne, elegantnejšie aj v priebehu času si zaslúžia viac.

LEXTAV vám prináša šatníkové riešenia, ktoré sú trvácne, uprednostňujú drevo pred umelým materiálom, vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov s použitím ekologicky šetrných výrobných procesov. A hlavne sú tu už vyše 50 rokov, čo ich predurčuje byť prestížnym produktom na slovenskom trhu. Dotknite sa s nami Talianska.