Vedenie spoločnosti:

Je zabezpečené prostredníctvom dvoch konateľov. Každý z nich má dlhoročné skúsenosti v oblasti manažmentu, vedenia ľudí a finančného zázemia. Obaja majú sto percentný klientský prístup a na prvom mieste je vždy práve komunikácia s klientom, ktorá vedie k naplneniu jeho želaní. Sú tu pre klienta, pri riešení akejkoľvek situácie. Riadia sa zásadou, že “nedá sa” neexistuje.

lextav@lextav.sk

Prípravný tím:

Dôležitý prvok v spoločnosti, ktorý sa zaoberá plánovaním, zameriavaním, architektúrou a nacenením stavebných úprav, nábytku v interiéri, alebo komplexnými riešeniami na kľúč. Tento tím s klientom preberá každý detail. Načasovanie, výber materiálov, zariadenia a nábytku. Jeho úlohou je pripraviť komplexnú projektovú dokumentáciu k realizovanému dielu od počiatočných skíc a návrhov, až po technické výkresy pre náš vlastný realizačný tím, alebo našich preverených dodávateľov nábytkov, iných interiérových zariadení a doplnkov.

priprava@lextav.sk

architektura@lextav.sk

Realizačný tím:

Jadro spoločnosti. Tvoria ho ľudia rôznych profesií, ktorí dokážu pre Vás spoločne zrealizovať takmer čokoľvek. Sú to praxou preverení odborníci, ktorí su hrdí na svoju prácu a kavlitu je im vlastná. Tím tvoria ľudia, ktorí majú na starosti prípavu stavby, materiálové zabezpečenie, vzťah s dodávateľmi a samotnú realizáciu stavby.

realizacia@lextav.sk