Kuchyne – lextav.sk
 • Hľadáte svoju novú kuchyňu?

  Dohodnite si u nás termín a pripravíme Vám možnosti na mieru

  Dohodnúť termín
 • Hľadáte nadčasovú kuchyňu?

  Dohodnite si u nás termín a pripravíme Vám možnosti na mieru.

  Dohodnúť termín
 • Schüller = kuchyňa na celý život

  Dohodnite si u nás termín a pripravíme Vám možnosti na mieru

  Dohodnúť termín

Byť dobrý, to nám nestačí – náš cieľ je byť každý deň lepší. Aj preto sme partnerom výrobcu nemeckých kuchýň na mieru – Schüller. Chceme aj k vám domov priniesť kuchyne plné výhod. Kuchyne Schüller sú spoľahlivé a nadčasové. Je to miesto kde trávite najviac času. Miesto kde sa stretávate. Výrobca s 50 ročnou tradíciou výroby kuchýň je nekompromisný k detailom. Každá skrinka, každé dvierka, každá úchytka, systém sú navrhnuté tak, aby kuchyňa ako celok slúžila Vám. Nie opačne. Kuchyne, ktoré vyzerajú aj po piatich rokoch ako nové. V galérii si môžete pre inšpiráciu pozrieť vybrané kuchynské linky, doplnky, alebo si stiahnúť katalógy. V prípade záujmu vám radi pomôžeme s detailami. Dohodnite si termín na telefónnom čísle +421 948 201 107, alebo e-mailom na lextav@lextav.sk – povieme vám o každej výhode. Katalógy na stiahnutie:

POSTUP:

 1. Dohodnite si termín stretnutia, kde Vám predstavíme modely kuchýň, ich vybavenie a vhodné spotrebiče (trvanie: 1-2 hodiny)
 2. Po Vašom výbere typu kuchyne Vám pripravíme zdarma návrh a vizualizáciu celej kuchynskej linky, vrátane spotrebičov a orientačnej ceny (trvanie: max. týždeň)
 3. Ak ste sa pevne rozhodli pre kuchyňu Schüller je potrebné zamerať reálne Váš priesor, vypracovať technický návrh kuchynskej linky a projekt prispôsobiť reálnemu stavu. Toto je spoplatnené zálohou €150,- (trvanie: max. týždeň)
 4. Po podpise objednávky a zaplatení zálohy Vám €150,- vrátime (trvanie: dodávka a montáž do 4-6 týždňov od uhradenia zálohy)

Kuchyňa nie je len o pohľade zvonku. Skvelý dizajn, povrchovú úpravu a spôsob otvárania zvládne aj šikovný stolár. Kuchyňa Schüller však ponúka oveľa viac. Tuhosť a únosnosť skriniek, kvalita spracovania nie len zvonku, detaily do najmenšej skrutky. Všetko to spolu tvorí nemeckú symfóniu kvality. Kuchyňu Schüller vám navrhneme na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. Necháme vyrobiť, zmontujeme odborne zaškoleným personálom, zapojíme spotrebiče a spravíme nevyhnutné stavebné úpravy. Nechajte si poradiť od profesionálov. V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodnite si termín stretnutia s našim architektom na čísle +421 908 556 160, alebo mailom na lextav@lextav.sk – Schüller – kuchyne na celý život