Koberce STEPEVI – lextav.sk

Turecké koberce sú považované za umelecké predmety. Ako v krajine svojho pôvodu, ale zároveň aj v západnom svete. Koncom devätnásteho storočia sa stali turecké a orientálne koberce predmetom umeleckého, historického a vedeckého záujmu v západnom svete. LEXTAV vám prináša to, čomu sa v Turecku venujú už stáročia. Koberce najvyššej kvality, rôznorodých farieb a vzorov. Pravé, nefalšovné kusy orientu za veľmi priaznivé ceny.

Sme partnerom spoločnosti STEPEVI, ktorá vznikla už v roku 1919 v Istanbule. Ide o rodinný podnik, ktorý sa zrodil aby tvoril kobercový priemysel. Je postavený na základoch kreativity a túžby robiť koberce ako kľúčový prvok interiérového dizajnu. Spoločnosť sa stala úspešným podnikom a jednotkou na trhu kobercov v priebehu troch generácií. Má zastúpenie v najväčších metropolách sveta ako Londýn, Paríž, Miláno, New York, Dubaj a mnoho ďaľších.

V ponuke máme vyše 250 typov materiálu a každý je vyhotovený podľa vášho želania vo farbe, alebo vzore akom preferujete. U nás máte istotu, že si vyberiete koberec, ktorý dovedie Váš interiér do dokonalosti.

Pre viac informácií nás navštívte u nás v ateliéri, alebo nám zavolajte a dohodnite si schôdzku priamo na Vami určenom mieste.