Taliansky vápenec Pimar – lextav.sk

Štyri generácie výrobcov kameňa, jeden po druhom, zdedili úlohu ponúknuť staviteľom unikátny typ kameňa. Ich 150 ročné skúsenosti zaručujú dokonalé know-how pri výrobe všestranného, ​​tvárného a kozmopolitného kameňa – skutočného rodinného kameňa. Od 17. storočia miestni umelci dokázali využiť čo najlepšie kvalitu a všestrannosť vápenca Lecce na rôznych stavbách, ktoré dosahujú bezkonkurenčnú krásu a pevnosť. Rodina Marroccových vlastní v Taliansku obrovské lomy o rozlohe 40 hektárov vápenca, kde sa produkcia, spracovanie a využitie dedí a vylepšuje z generácie na generáciu. Kvalifikovaný personál ťažiarov a remeselníkov, ktorí sa každodenne zaoberajú rôznymi etapami spracovania kameňa, od ťažby až po stavbu, zaručuje najvyššiu kvalitu hotového výrobku. Naša spoločnosť sa stala hrdým partnerom spoločnosti Pimar a prináša vám jeden z najkrajších materiálov na svete – pieskovec Pimar.

Dnes je vápenec Pimar protagonistom návrhu kúpeľní so zlato-bielou farbou, jej schopnosťou absorbovať a odraziť svetlo s hlbokou sochárskou materiálnosťou, ktorá oživí každý, aj malý, detail. Obklady v kúpeľniach, ale aj jednotlivé prvky, ako sú vane, umývadlá, sprchové vaničky, vyrobené len z kameňa, majú plynulé, neprerušované odtiene, zaoblené, až ženské línie, ktoré sú v kontraste s tvrdosťou a silou materiálu.

Taliansky vápenec Pimar je najlepšou voľbou pre vašu dokonalú kúpeľňu, terasy, alebo okolie bazénu. Zabezpečíme pre vás akúkoľvek variabilitu kameňa na mieru. Či už ide o rozmer jednotlivých segmentov, alebo ich odtiene. Kameň, ktorý vám dodáme doplní krásu vašej nehnuteľnosti. U nás sa fantázii medze nekladú.