Spoznajte

Náš príbeh

Každý z nás rieši minimálne raz vo svojom živote otázky týkajúce sa nehnuteľnosti. Kupujeme, prenajímame, zveľaďujeme, staviame alebo si ju chceme premeniť na úspešný obchod, reštauráciu, vždy potrebujeme istú dávku pomoci.

VYtvorili sme základy rodinnej firmy, ktorej hlavnou úlohou je pomôcť vyriešiť zámer klienta od začiatku do konca

Bez toho aby si musel vyčerpať celú svoju dovolenku. Bez toho, aby musel riešiť každú vzniknutú situáciu. Ale hlavne, aby v konečnom výsledku v interiéri všetko spolu ladilo a fungovalo.

 

Aby všetko fungovalo, postavili sme firmu na tri piliere

Projekt – Stavba – Interiér. Dokázali sme nastaviť smerovanie a prevádzku firmy tak, že sme schopní zastrešiť komplexne projekčnú činnosť, interiérový dizajn, stavebné práce, dodávku nemeckých kuchýň Schüller a akéhokoľvek iného nábytku či už na mieru, alebo katalógového rôznych značiek.

Naše hodnoty

  • dôvera
  • spoľahlivosť
  • hovoríme to čo robíme
  • robíme to čo hovoríme
  • sme tu pre klienta
  • 100% férovosť

Naša misia

Naša vízia

Sme tu pre všetkých ľudí a obchodných partnerov, ktorí potrebujú pomoc pri dodávke stavieb a rekonštrukcií, projektovaní nehnuteľností, interiérov, komplexnej dodávke nábytkov a správe nehnuteľností. Snažíme sa našim klientom prinášať výsledky v najvyššej kvalite vo všetkých službách, ktoré zabezpečujeme s ohľadom na funkčnosť, spoľahlivosť, dizajn a cenu.

Chceme sa stať najspoľahlivejším a vyhľadávaným partnerom v oblasti dodávky architektúry, stavebných prác a dodávky zariadenia interiérov priamo pre užívateľa.