Spoznajte nás

Náš príbeh

Každý z nás rieši minimálne raz vo svojom živote otázky týkajúce sa nehnuteľnosti. Či už si ju kupujeme, prenajímame, zveľaďujeme, staviame alebo ju chceme premeniť na úspešný obchod, reštauráciu, vždy potrebujeme istú dávku pomoci.

Obraciame sa zvyčajne na realitné kancelárie, dizajnérov, architektov, stavebné firmy a rôznych odborníkov

Potom zisťujeme, že potrebujeme mesiac – dva dovolenky, aby sme s týmito partnermi dokázali premeniť náš vysnívaný zámer v skutočnú a kvalitnú realitu

Dali sme hlavy dohromady a vytvorili sme základ rodinnej firmy

Naša spoločnosť stojí na troch hlavných pilieroch: Projekt – Stavba – Interiér. Dokázali sme nastaviť smerovanie a prevádzku firmy tak, že sme schopní zastrešiť komplexne projekčnú činnosť, interiérový dizajn, stavebné práce, dodávku nemeckých kuchýň Schüller a akéhokoľvek iného nábytku či už na mieru, alebo katalógového rôznych značiek.

Naše hodnoty

  • dôvera
  • sme tu pre klienta
  • spoľahlivosť
  • hovoríme to čo robíme
  • 100% férovosť
  • robíme to čo hovoríme

Naša misia

Naša vízia

Sme tu pre všetkých ľudí a obchodných partnerov, ktorí potrebujú pomoc pri dodávke stavieb a rekonštrukcií, projektovaní nehnuteľností, interiérov, komplexnej dodávke nábytkov a správe nehnuteľností. Snažíme sa našim klientom prinášať výsledky v najvyššej kvalite vo všetkých službách, ktoré zabezpečujeme s ohľadom na funkčnosť, spoľahlivosť, dizajn a cenu.

Chceme sa stať najspoľahlivejším a vyhľadávaným partnerom v oblasti dodávky architektúry, stavebných prác a dodávky zariadenia interiérov priamo pre užívateľa.